В Україні власники автомобілів з ГБО можуть мати серйозні проблеми, оскільки може виникнути дефіцит автогазу. Такий прогноз зробив експерт із енергетичних питань Геннадій Рябцев.
За його словами, восени 2022 року в Україні може виникнути нестача автогазу. Це станеться у тому випадку, якщо народні депутати Верховної Ради затвердять урядовий законопроект, який передбачає запровадження єдиного акцизу на бензин, дизельне паливо та автогаз у розмірі 100 євро за 1000 літрів.
Рябцев вважає, що за такого акцизу українським мережам АЗС економічно невигідно продаватиме автогаз. Це призведе не лише до дефіциту зрідженого газу, а й до збільшення його вартості.
Читайте також:
Глава Формули-1: "Ми більше не маємо справу з росіянами, хоча вони й платили шалені гроші"
Який виглядав перший мікроавтобус "Запорожець". Прототип, що не пішов у серію
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Xiaomi показала фото свого першого автомобіля. Це щось інопланетне
