Відомий педіатр Євген Комаровський розповів деякі факти про такий відомий всім спосіб тривалого зберігання продуктів, як заморозка. Медик називає її найкращим способом зберегти користь їжі, однак і тут існують певні "але".

Перш за все, доктор зазначає, що існує температура, нижче якої не можна заморожувати продукти і це більше -18 градусів. Про це слід пам'ятати при покупці холодильника або морозильної камери, розповідає він на своєму каналі в YouTube.

Важливо відправляти на заморозку свіжі продукти. Намагайтеся відправляти їх в морозилку, як тільки купите.

Також важливо читати інструкцію до морозильної камери. У камерах існують відсіки "для зберігання" і "для заморозки". Це означає, що незаморожені продукти не можна класти поруч з уже замороженими.

У морозильній камері не допускається циркуляція повітря, як це практикується в холодильнику.

Популярні новини зараз

Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис

Грошей потребувати не будете: знаки Зодіаку, яких Зелена Змі в 2025 році обдарує багатством

Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання

Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни

Показати ще

"Коли ви щось зберігаєте в холодильнику, дуже важливо, щоб там була циркуляція повітря. Тобто якщо в звичайному холодильнику продукти стоять щільно, і повітря між ними не циркулює, то це дуже небезпечно. Температура не знижується, не охолоджуються продукти. То в морозильній камері-все навпаки... В ідеалі порожнього місця бути не повинно", - каже лікар.

Якщо у вашій морозилці є порожнє місце, то важливо його заповнити хладелементом (льодом) поки на його не місце ви не покладете продукти.

У морозильну камеру відправляти продукти необхідно холодні або остиглі.

Дуже зручно заморожувати невеликими порціями, щоб потім від Великої не відпилювати шматки і не розморожувати величезний пласт, щоб потім знову відправити його на заморозку.

Правильно заморожувати в спеціальних пакетах, а не простих "кульках". Вони мають відсіки для записок, на яких можна написати дату.

Заморожуйте бланшовані продукти. Якщо це морква, то натріть її, покладіть в сито і опустіть в окріп на 10 секунд. У такому вигляді продукти будуть зберігатися довше.

Якщо продукт почав псуватися, то відправляти його в морозилку, щоб убити бактерії, не можна. Таким чином "нікого там не вб'єте". Важливо класти в морозилку тільки свіжі продукти.

"Заморожування не вбиває шкідливі бактерії", - додав Комаровський.

Раніше Hyser писав про те, що ми писали рецепт смачної гарбузової каші з молоком.

Також Hyser повідомляв, що названі продукти, які допомагають роботі кишечника.

Нагадавши, який напій фантистически впливає на довголіття.