Правильний полив має важливе значення для здоров'я та продуктивності рослин полуниці. Досвідчені садівники дали кілька порад, які допоможуть вам досягти оптимальних результатів при збиранні врожаю.
Використовуйте попередньо нагріту воду, щоб не пошкодити ніжну кореневу систему рослин полуниці. Уникайте використання холодної колодязної води, оскільки вона може бути занадто холодною для рослин і шокувати їхнє коріння.
Частоту поливу слід регулювати залежно від погодних умов та типу ґрунту. Після дощу зачекайте, поки вона висохне, перш ніж знову поливати. Уникайте надмірного поливу, так і недостатньої кількості води, щоб запобігти хворобам. На піщаних ґрунтах, можливо, вам доведеться поливати частіше, ніж на глинистих, залежно від рівня вологості.
При поливі будьте обережні, не перелийте ягоди та листя, тому що надлишок вологи може призвести до хвороб та гниття. Направте потік води до основи рослини, щоб коріння отримувало достатньо вологи, не змочуючи надмірно листя.
Зверніть увагу на стадії росту рослин ягід. На етапах цвітіння і дозрівання полуниці потрібно найбільше вологи у розвиток плодів. Забезпечте постійний полив у цей критичний період, щоб сприяти формуванню здорових плодів.
Відключення світла завтра, 22 листопада: Укренерго озвучив графіки – заряджайте павербанки та ліхтарики
Відключення світла будуть довше: Укренерго терміново вводить жорсткі графіки – вже з сьогодні
Підгодуйте томати йодом і одразу отримайте 2 бонуси: навіщо це роблять досвідчені городники
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Після збирання врожаю і до кінця вегетаційного періоду можна поступово зменшувати частоту та обсяг поливу. Коли рослини переходять у стан спокою, їм потрібно менше води для підтримки зростання.
Ви збиратимете зелену цибулю оберемками: хитрість, яка допоможе зібрати шикарний урожай
Де треба посадити кабачки, щоб урожаю заздрили навіть сусіди: важливі секрети
Кабачки збиратимете відрами: де їх треба посадити, щоб урожаю заздрили навіть сусіди