Постільна білизна з'явилося в Італії в XV столітті. З того часу всі цивілізовані країни регулярно міняють на своєму спальному ложі наволочки і підковдри з метою чистоти і комфорту.
Зміна постільної білизни тепер для людства є невід'ємною частиною гігієни, пише "Жіночий світ".
Але буває так, що через швидкий ритм життя не завжди встигаєш замінити постільну білизну. Фахівці попередили, чим це загрожує для людського здоров'я.
По-перше, в ліжку можуть розмножуватися пилові кліщі. Відмерлі клітини шкірного покриву і волосся є сприятливим середовищем для їх розмноження. Вони харчуються цим.
Постільні кліщі можуть викликати роздратування шкіри, респіраторні захворювання, які поступово перейдуть в хронічну форму.
По-друге, інфекції від бактерій і грибків. Особливо вони небезпечні в жарку пору року тому, що постільна білизна просочується потім і стає вологим. Всі ці умови сприяють появі патогенних мікроорганізмів. Якщо не міняти білизну довгий час, то їх чисельність зростає в геометричній прогресії.
Відключення світла завтра, 22 листопада: Укренерго озвучив графіки – заряджайте павербанки та ліхтарики
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
Світла не буде довго: ДТЕК і Укренерго вводять екстрені відключення - графіки не працюють
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Патогенні організми можуть привести до виникнення таких серйозних захворювань, як астма, пневмонія і оніхомікоз (грибкові інфекції).
В-третіх, алергічні реакції, які можуть спровокувати подразнення слизової оболонки носа і очей. Також можуть бути акне, висипання, і навіть ранні ознаки старіння шкіри.
Експерти запевняють, що якість сну безпосередньо залежить від того, наскільки комфортно людині в ліжку. Запах свіжості, що виходить від чистої білизни, безпосередньо сприяє розслабленню і відпочинку.
Раніше Hyser писав про те, що лікарі зробили відкриття щодо аспірину.
Також Hyser повідомляв, що українців масово напихають підробленими ліками.
Нагадавши про які хвороби сигналізує неприємний присмак у роті.