Безсонням страждає досить велика кількість людей у всьому світі. Однак чи знали ви, що швидкому засипанню можуть посприяти деякі продукти?
Так, медики розповіли, що швидко заснути допоможе відкоригований раціон харчування, пише "Жіночий світ".
За словами фахівців, деякі продукти харчування мають в своєму складі унікальні речовини, які сприяють міцному і тривалому сну, а також допомагають позбутися від безсоння.
Рейтинг таких продуктів очолили банани. У них міститься магній, калій, а також триптофан, який стимулює вироблення гормонів, необхідних для сну. Дієтологи радять з'їсти один середній банан після вечері або незадовго до того, як підете спати.
Друге місце займає ромашковий чай. Він допоможе розслабитися і швидко заснути, якщо заварити собі чашечку за 1-2 години до сну. Ромашка допоможе поліпшити якість сну і зняти нервову напругу.
Олександр Пономарьов показав поповнення в родині: хлопчику вже обрали ім'я, а Козловський та Дзідзьо вітають
Бабуся Ані Трінчер розповіла про пластичні операції внучки: "Була мила, гарненька дитинка. А тепер..."
Більше не видаватимуть готівку на відділеннях "Нової пошти": що змінилося з 1 квітня 2025 року
Зростання пенсій, обвал цін на ліки, масова мобілізація, заборона на риболовлю та лікарняні: квітень багато змінить
На третьому місці знаходиться молоко, яке є джерелом багатьох речовин, які відповідають за сон. Фахівці рекомендують пити даний напій теплим.
Крім того, медики радять додавати в молоко трохи меду. У меді містяться амікислоти, які сприяють поліпшенню сну. Однак тим, хто на дієті, слід пам'ятати, що мед є висококалорійним продуктом, тому краще перед сном їм сильно не захоплюватися. 1-2 чайної ложки буде достатньо.
Мигдаль також знаходиться в рейтингу. Смачні горішки містять в собі мелатонін, який сприяє поліпшенню сну, а також допомагає позбутися від безсоння.
Раніше Hyser писав про те, що дієтолог розповіла про зв'язок між вживанням популярного чаю і раком.
Також Hyser повідомляв, що названий простий напій, який допоможе при безсонні.
Нагадаємо, що названо чотири продукти, що викликають ранню сивину.