Лікарі розповіли, що сприяє хорошому сну.

В першу чергу варто враховувати, що здоровий сон триває не менше семи годин, хоча в сучасному світі багато нехтують цим правилом. Це, а також залежність від гаджетів, шкідливі звички, авітаміноз, стреси на роботі, призводять до порушень і розладів сну. Про це пише "Жіночий світ".

названі дієві методи, які допоможуть заснути без препаратів, фото: YouTube

У спробах налагодити свій сон люди починають приймати меланін або інші снодійні. Але на практиці це не завжди спрацьовує, оскільки все індивідуально. Експерти ж радять при проблемах зі сном не створювати додаткових навантажень на нервову систему і діяти інакше.

За їх словами, замість прийому препаратів, буде куди ефективніше переглянути свій режим дня. Перший тиждень може бути складним, оскільки організму знадобиться час, щоб звикнути лягати спати в один і той же час. Зате потім ви будете автоматично налаштовуватися на сон.


Крім того, потрібно відмовитися від перекусів в ліжку. Справа в тому, що дуже важливо, щоб перша асоціація з ліжком в мозку була наступна - "сон, і тільки так". Це допоможе до вечора налаштуватися на відпочинок, так само як і тиха музика, або, наприклад, чашка трав'яного чаю.

Всі ці фактори сприяють розслабленню і допомагають швидко заснути і, як наслідок, добре виспатися і бути бадьорим на наступний день. До того ж сон важливий для нормального функціонування мозку, дозволяючи йому вчитися і запам'ятовувати інформацію.

Раніше "Hyser" писав про те, що був названий простий напій, який допоможе при безсонні.

Також наш портал повідомляв, що була названа їжа, яку небезпечно їсти перед сном.

Нагадуємо, що лікарі розповіли, чим небезпечний сон на спині.