В осінньо-зимовий період через нестачу кисню та сонячного світла організм практично кожної людини стає дуже вразливим до різних хвороб і часом потребує допомоги в боротьбі з вірусами. Фармацевти найчастіше радять людині застосовувати в цей період противірусні препарати, а от у відомого лікаря Комаровського щодо цього своя думка.
Антибіотики, противірусні препарати, імуномодулятори, інтерферони, сиропи від кашлю, а також вітаміни - ось основні найменування препаратів, які найчастіше потрапляють в аптечну корзину середньостатистичного українця в простудний період.
При цьому, як правило, на шляху до лікаря у поліклініку у хворого постає багато умовних перешкод: потенційні черги, велике скупчення хворих людей; те, що необхідно йти у робочий день, очікування недоброзичливого медичного сервісу. Тож люди часто стають "заручниками" реклами й тих продавців, які отримують користь від продажу того чи іншого препарату.
Більшість українців вірять, що якщо приймати для профілактики противірусні препарати, то можна надійно захистити свій організм від зовнішнього впливу. Саме їм дав пораду кандидат медичних наук, педіатр та телеведучий Євген Комаровський на своєму YouTube-каналі.
Він вважає, що при легкій формі грипу в застосуванні противірусних препаратів немає жодної необхідності та застерігає всіх українців від масового використання таких препаратів в сезон ГРВІ, коли багато дорослих і дітей хворіють респіраторними захворюваннями.
"Втручатись у роботу імунної системи, приймаючи для профілактики противірусні чи імуномодулюючі препарати, не можна. Більше того, немає таких препаратів, які допоможуть погубити вірус", - заявляє відомий український педіатр.
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Він також застерігає всіх, що є ліки від грипу, але це дуже сильні препарати, які токсичні і їх застосовують тільки у випадках ускладеного грипу, появи небезпечних ознак або коли грип діагностують у людей з груп ризику в перші 2 доби захворювання
Комаровський також зазначив, що все, що рекламують, як засоби від ГРВІ, є "фуфломіцинами".
Лікар заявив, що діти можуть хворіти на ГРВІ до 10 разів на рік, і їх організм здатний впоратися із захворюванням сам.
Раніше Hyser писав про те, що були названі продукти, які перешкоджають утворенню тромбів.
Також наш портал повідомляв, що був названий сік, який допоможе при високому тиску.
Нагадуємо, що лікарі назвали продукти, які провокують розвиток раку грудей, тому від їх вживання краще відмовитися.