Сьогодні в Україні люди виживають як можуть. А тому злочинність набагато вища, ніж у довоєнний час, адже навіть ті люди, які стали на шлях виправлення, в умовах війни намагаються "урвати" хоч щось. А тому багато старих "схеми" виринають з новою силою по всій країні.
Наприклад, у Києві вкотре зафіксовано випадки вандалізму щодо автомобілів. Зокрема, на Оболоні невідомі під час комендантської години знімають із машин таблички з номерами.
Докладніше про автозлодіїв, які знімають номери з машин у комендантську годину, інформує Обозреватель.
"Ніколи такого не було, і ось знову. На столичній Оболоні активізувалися злодії номерних номерів. Крадуть прямо під час комендантської години й потім залишають такі записки”, – йдеться у повідомленні у соціальних мережах.
Злочинці залишають записку з пропозицією викупити автомобільні номери назад та фіксують свій власний номер телефону. Невідомо, чи звертався із цією запискою до поліції киянин, який став жертвою шахраїв.
Військові відреагували на звинувачення щодо підрозділу "Скеля"
Щорічна ВЛК? ТЦК вас дурять: у ЗСУ пояснили, коли повторно проходити медкомісію
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Один лише запах зводить з розуму: рецепт кабачків, запечених у вершковому соусі з грибами
Читайте також:
Хитрість, яка допоможе у дорозі: для чого деякі водії завжди возять у бардачку шпильку
Багато хто навіть не здогадувався: для чого потрібна ручка над сидінням водія
Водії вже починають нервувати: що сталося з цінами на автогаз та бензин
