Наприкінці січня на Україну обрушаться три магнітні бурі.
Про це повідомляє glavred.info.
Перша з них розпочала свою активність 20 січня, завдаючи кілька неспокійних днів. Протягом 20-21 січня її магнітне поле досягало рівня 4 балів, але 22-23 січня потужність геомагнітного шторму різко зросла, досягнувши майже 7 балів. Прогнозується, що після цього періоду буря поступово втратить свою активність.
Проте 25 січня на Україну насувається наступна магнітна буря, яка має майже 6-бальну силу.
Прогнозується, що ця подія буде короткочасною, але після неї очікується геомагнітний шторм з 28 по 30 січня, оцінений на рівні 3 балів.
Аналіз даних від метеопрогнозів також показує, що за останню добу на Сонці сталося 8 спалахів класу М.
Експерти попереджають, що 24 січня існує можливість нових спалахів класу М на Сонці, яка оцінюється в 60%. Імовірність спалахів класу Х становить 10%. На даний момент на Сонці спостерігається 46 сонячних плям.
Стане зіркою святкового столу: рецепт салату з грибами та корейською морквою
"Глибока бідність": якими будуть пенсії та мінімалка у 2025 році
ТЦК включає гіперактивний режим: гори повісток, блокпости та прискорена мобілізація
Індексація та надбавки: якими будуть пенсії у 2025 році
Коли йдеться про вплив магнітних бур на людину, слід зазначити, що під час цих явищ можуть виникнути різні негативні симптоми.
Серед них головний біль, запаморочення, нудота, біль у серці, слабкість, сонливість, біль у спині та суглобах, підвищений тиск, а також загострення хронічних захворювань.
Для мінімізації негативного впливу бурі рекомендується дотримуватись здорового способу життя не тільки під час бурі, а й за кілька днів до її початку.
Це включає обмеження споживання жирної, смаженої, гострої і борошняної їжі, збільшення споживання сезонних фруктів, горіхів, риби, а також відмова від кави, алкоголю і сигарет.
Також рекомендується провітрювати приміщення, частіше перебувати на свіжому повітрі та приділяти увагу фізичній активності, такій як ходьба.