10 лютого споживання електроенергії в Україні значно зросло, що спонукало ввести графіки відключень світла для галузей і підприємств, щоб впоратися зі збільшеним навантаженням, як попереджає Укренерго.
Станом на 7:30 ранку 10 лютого споживання електроенергії було на 1,9% вище, ніж у той же час 9 лютого, продовжуючи тенденцію до зростання останнім часом.
Також 9 лютого найвище денне споживання було зафіксовано ввечері, досягнувши 8,6% зростання, порівняно з попередньою неділею, 2 лютого. Це різке зростання пояснюється нижчими температурами порівняно з попереднім тижнем.
Окрім цього, українська енергосистема все ще перебуває у процесі відновлення після наслідків російських ракетних та безпілотних атак.
Тривають екстрені відновлювальні роботи для ремонту пошкоджених об'єктів та стабілізації мережі.
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Щоб допомогти збалансувати систему, було запроваджено обмеження на споживання електроенергії для промисловості та бізнесу з 6:00 ранку до 9:00 вечора сьогодні, 10 лютого.
Важливо, що нині жодних обмежень для побутових споживачів немає. Однак, щоб забезпечити стабільне постачання, побутовим користувачам рекомендується економно споживати електроенергію протягом дня.
Нагадаємо, величезний дефіцит газу: Міненерго зізналося – невже будуть не лише відключення світла?
Раніше «hyser» повідомляв, відключення світла та морози – ще квіточки: Україну можуть трусити потужні землетруси, сейсмологи б'ють на сполох
Як повідомляв «hyser», лютий несе не лише відключення світла: українці будуть без газу та опалення у розпал зими?
