Дослідники розповіли про те, що у зеленого чаю були виявлені нові позитивні властивості
Зелений чай є одним з найпопулярніших напій у світі і вчені недавно виявили у нього нові властивості. Стало відомо, що він здатний продовжити життя. Про це повідомляє iнформаційний портал "Glavcom".
Повідомляється, що вчені Вищої технічної школи в Цюріху з'ясували, що катехіни, що містяться в зеленому чаї, не пригнічують окислювальні процеси в клітина, а навпаки, провокують його.
Як не дивно, саме те, що зелений чай провокує окислення клітин і робить благотворний ефект на здоров'я людини, оскільки окислювальний стрес підсилює антиоксидантний захист.
Повідомляється, що в напої міститься епікатехін - 3 і епігалокатехін-3-галлат, що відноситься до поліфенолів, який, як вважається, продовжує життя. Раніше передбачалося, то ці речовини нейтралізують кисневі радикали, які виникають при окислювальному стресі, проте на ділі вони його на короткий проміжок часу саме підсилюють стрес.
Після того як активних форм кисню стає занадто багато, активуються гени, що виробляють антиоксидантні ферменти, які і знешкоджують кисневі радикали. Крім того, в чаї містяться прооксиданти, що підсилюють можливості організму по боротьбі з окислювальним стресом.
Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить
Полуницю не потрібно вкривати чим завгодно: секрети, які допоможуть відлякати гризунів узимку
Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни
"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику
Аналогічним чином діють спорт і правильна дієта. Фізичні навантаження, наприклад, Наа короткий термін підсилюють окислювальний стрес, чим підвищують захисні можливості організму.
До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що медики дали пораду по тому, як почистити судини від бляшок в домашніх умовах.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерти застерігали деяких українців про те, що їм не можна їсти гарбуз.
Також "Hyser" писав, що українцям розповіли, чому яблука не можна зберігати поруч з картоплею.