Стало відомо, що у захопленому РФ Криму командування російських окупантів відбирає у підлеглих мобільні пристрої та гаджети.

Рашисти побоюються, що телефони можуть стати наведенням для ударів по базах окупантів. Про це йдеться у повідомленні InformNapalm .

При цьому відібрані у підлеглих гаджети командири РФ вивішують своєрідним стендом.

"На авіабазі в Криму рашисти зробили стенд-аплікацію з відібраними у солдатів смартфонами та ноутбуками. Бояться, що українські "цигарки" наводяться на цілі саме по гаджетах... десь заплакали від сміху супутники НАТО та компанії ICEYE", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що один із "кнопкових" телефонів теж став жертвою російського командування.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Олена Тополя злив відео – це далеко не все: фронтмен "Антитіла" Тарас Тополя став наступним

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують

Показати ще

Запорізької області просто не стане: міністр розповів, що станеться під час аварії на ЗАЕС

Відразу дев'ять країн Європи перестали видавати туристичні візи росіянам. перелік

Росія втратила під Харковом елітну танкову армію, створену для захисту Москви