Стало відомо, що у захопленому РФ Криму командування російських окупантів відбирає у підлеглих мобільні пристрої та гаджети.
Рашисти побоюються, що телефони можуть стати наведенням для ударів по базах окупантів. Про це йдеться у повідомленні InformNapalm .
При цьому відібрані у підлеглих гаджети командири РФ вивішують своєрідним стендом.
"На авіабазі в Криму рашисти зробили стенд-аплікацію з відібраними у солдатів смартфонами та ноутбуками. Бояться, що українські "цигарки" наводяться на цілі саме по гаджетах... десь заплакали від сміху супутники НАТО та компанії ICEYE", - йдеться у повідомленні.
Додамо, що один із "кнопкових" телефонів теж став жертвою російського командування.
Читайте також:
Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського
Олена Тополя злив відео – це далеко не все: фронтмен "Антитіла" Тарас Тополя став наступним
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують
Запорізької області просто не стане: міністр розповів, що станеться під час аварії на ЗАЕС
Відразу дев'ять країн Європи перестали видавати туристичні візи росіянам. перелік
Росія втратила під Харковом елітну танкову армію, створену для захисту Москви
