У Луганській області знищено базу російських окупантів, серед загарбників – десятки загиблих.
Як розповів у Facebook голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, базу окупантів знищили у Слов'яносербському районі.
За словами голови Луганської ОВА, у селищі Лотикове перебувала ремонтна база окупантів, і "каміння з неба" знищили близько 100 одиниць техніки та близько 50 окупантів.
"Щось у них постійно або бавовна, або каміння з неба. Про Лисичанськ ми вже говорили - там необачне куріння якесь було. А нещодавно у них ще у Слов'яносербському районі у селищі Лотикове каміння з неба прилетіло досить потужно", - додав. Гайдай.
Читайте також:
Будьте готові: названі міста, де буде найважчий опалювальний сезон
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
Як зрозуміти, що вам продають домашню картоплю, якою можна отруїтися: важливі поради
Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують
Внучка известного мольфара рассказала о новом страшном Майдане в Украине
У росіянина зник із картки мільйон рублів. Він отримав смс: "Дякую за допомогу ЗСУ"
ЗСУ збили найновіший російський винищувач, який коштує 50 мільйонів доларів. Фото
