Посольство Росії в Лондоні запропонувало страчувати українських військовополонених з полку "Азов" через повішення, нібито вони "заслуговують на принизливу смерть". Глава Офісу президента України Андрій Єрмак у відповідь заявив, що таке можуть пропонувати у сучасному світі лише дикуни та терористи.
Про це повідомив Єрмак на своєму каналі в Telegram, прокоментувавши заяву посольства РФ у Лондоні у Twitter.
"Бойовики "Азова" заслуговують на розстріл, але не на розстріл, а повішення, тому що вони не справжні солдати. Вони заслуговують на принизливу смерть", - йдеться в заяві російського посольства.
У свою чергу Глава Офісу президента України зазначив, що РФ - країна-терорист, яка такими висловлюваннями лише доводить це.
"В 21 сторіччі розповідати на дипломатичному рівні про те, що люди заслуговують страти через повішення просто так - можуть лише дикуни та терористи. РФ - держава-спонсор тероризму. Які ще потрібні докази?", - написав Єрмак.
Читайте також:
Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги
Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують
Внучка известного мольфара рассказала о новом страшном Майдане в Украине
Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости
12 людей лежать на землі: Путін знову наказав знищити зупинку громадського транспорту
