Українцям, вік яких від 40 і вище, все частіше відмовляють у працевлаштуванні
Українцям все складніше знайти роботу, особливо в умовах карантину. Але найважче людям після 40 років, оскільки роботодавці практично кожному другому відмовляють у працевлаштуванні. Про це інформує портал "fbc.ua".
Згідно з результатами дослідження, яке провела компанія ОLХ. Робота однією з головних проблем при влаштуванні на роботу є вік здобувача. За останніми даними близько 16% людей до 40 років зіткнулися з тим, що роботодавець віддає перевагу співробітникам молодше. Крім того одними з найпопулярніших причин відмови в працевлаштуванні, на думку претендентів, є наявність дітей та інвалідності.
Роботодавці воліють брати на роботу людей віком від 18 до 40 років. Одними з головних переваг таких працівників є те що вони мають бажання будувати кар'єру і проявляють велику активність на робочому місці. Також молоді працівники краще орієнтуються в сучасних технологіях, що вважається вагомим плюсом.
Люди від 40 років, які шукають роботу, відзначають, що більш відповідально підходять до своїх робочих обов'язків, мають більший досвід і зацікавлені в довгостроковому працевлаштуванні. Роботодавці в свою чергу назвали одні з головних причин у працевлаштуванні людей від 40 років і більше.
По-перше, бажаний рівень заробленої плати здобувача не завжди збігається з тим, що може запропонувати роботодавець. Також у працевлаштуванні відмовляють через вік і недостатній рівень освіти.
Раніше портал Hyser повідомляв, що експерт спрогнозував підвищення заробітних плат цього року, проте ситуація з рівнем безробіття ніяк не зміниться.
Гороскоп на завтра, 14 квітня: Місяць переходить у Скорпіона – тиждень розпочнеться з викликів
Григорій Решетник показав рідкісне фото з підліткових років: "Мені - 14, і я з Миколаєва"
Хто озолотиться цієї весни: квітень 2025 року подарує фінансовий зліт цим знакам Зодіаку.
Ведучий "Говорить вся країна" Олексій Суханов невиліковно хворий: "Все, кранти"
Також наш портал інформував, що уряд планує підвищити допомогу при народженні дитини майже на 10 тисяч гривень і запустити щорічну індексацію допомоги.