Редиска – один з перших овочів, які радують нас навесні. Він невибагливий, швидко росте, але щоб отримати справді великі та соковиті коренеплоди без гіркоти, важливо знати кілька хитрощів.
Редиска найкраще росте в легкому, пухкому та повітропроникному грунті. Тяжкий ґрунт завадить нормальному розвитку коренеплодів, тому заздалегідь підготуйте грядку.
Перекопувати і розпушувати землю в процесі зростання редис не варто - він цього не любить. А ось мульчування грядки, наприклад, соломою, допоможе зберегти вологу та забезпечить комфортні умови для розвитку рослини.
Правильні підживлення – без надмірностей!
Багато городників роблять помилку, вносячи в ґрунт занадто багато добрив, особливо азотовмісних. Азот провокує зростання бадилля на шкоду коренеплодам, тому гній, перегній і курячий послід при посадці редиски використовувати не варто. Якщо рослинам все ж таки потрібне додаткове харчування, можна додати калій і фосфор, але не пізніше появи перших двох листків. Відмінний варіант – розчин монофосфату калію (7 г на 10 л води) чи комплексні мінеральні добрива.
Більше прожиткового мінімуму: пенсіонери отримають додаткові виплати
На Балі росіяни влаштували викрадення та пограбування українця на 214 тисяч доларів
Як правильно підгодувати полуницю навесні для просто величезних ягід, яким позаздрять усі сусіди
Простий рецепт супу Том Ям, який можна приготувати вдома
Захист від спеки та світла
Редиска – культура, яка погано переносить надлишок сонячного світла та високі температури. Під час перегріву він може викинути квіткову стрілку, що зіпсує врожай. Щоб уникнути цього, рекомендується притіняти грядки особливо спекотні дні, використовуючи легкий покривний матеріал або встановлюючи тимчасові конструкції для захисту від сонця.
Читайте також:
Як отримати ранній та багатий урожай томатів: секрети досвідчених городників.
Як правильно вибрати місце для посадки смородини
Як позбутися мурах та попелиці на ділянці без хімії: перевірені народні методи.