Купівля товарів б/у допомагає економити і є речі, які можна купувати з рук. Однак, є товари, які можуть завдати шкоди новому власнику або витрачання грошей виявиться марним.

1. Фотоапарат

Гарна камера коштує досить дорого. Навіть якщо вона б/в. І цей товар купувати з рук найнебезпечніше. У нових камерах легше скрутити "пробіг", там не видно прихованих дефектів від ударів. І найважливіше – сучасні цифрові повнокадрові камери із функцією відео часто використовують для запису весільної зйомки. Робота в такому режимі перегріває матрицю та випалює сенсор. Купуючи з рук визначити таке пошкодження дуже складно.

2. Жорсткий диск

Вінчестери (жорсткі диски) – слабка ланка у будь-якому комп'ютері. Чим більший обсяг диска і менше його габарити, тим більша ймовірність, що він неабияк зношений або з шлюбом. І купувати його без гарантійного обслуговування безглуздо, тому що після покупки є ризик відправити його прямо у відро для сміття.

3. Ноутбук

Популярні новини зараз

Тепер буде легше: графіки відключення світла 23 листопада – Укренерго потішило українців

Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить

Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання

Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі

Показати ще

Купівля б/у ноутбука – справжня лотерея. Невідомо, ким і як він використовувався, за яких умов зберігався, як часто проходив діагностику. Окрім жорсткого диска у такій техніці можуть бути проблеми з акумуляторною батареєю та механікою. Батарея може дуже швидко вийти з ладу, а дрібні частини: диски, роз'єми, клавіатура, дроти на стику корпусу та монітора – можуть вийти з ладу буквально за кілька днів. Варто доглянути ноут більш старої моделі, але новий і не витрачати гроші на вживані.

4. Сноубордичні черевики

Як стверджують фахівці, такі черевики розігріваються під ногу власника лише один раз – після покупки, новими та підлаштовуються під анатомічні особливості свого господаря. Черевики для нового власника будуть некомфортними.

5. Шини та диски

Ця проблема в Україні стоїть гостро, тому що багато автовласників купують шини в хорошому стані. Найбільший ризик полягає в тому, що ви не знаєте, які є у шин приховані дефекти, як їх зберігали та експлуатували, як міг змінитися товар після покупки. І тут питання не так в економії, як у безпеці.

6. Велосипедний шолом

Причин не купувати велосипедний шолом - море. Виробники постійно випускають нові моделі, комфортніші та надійніші, і цілком доступні за ціною – чи варто економити на своєму здоров'ї? Є ризик, що саме цей б/в шолом був відкликаний виробником через ненадійність.

Крім того, шолом уже міг побувати в аваріях і його фізичні властивості було втрачено, навіть якщо зовні це не помітно.

7. Дитяче автомобільне крісло

Ще б пак, автокрісло - це один з найдорожчих дитячих товарів, тому багато батьків купують його з рук. Ось тільки у крісла можуть бути приховані і непомітні дефекти, які в критичній ситуації можуть підставити під удар життя і здоров'я дитини.

Крісла створені так, щоб у разі зіткнення або різкого гальмування деталі та елементи крісла стали гнутися і ламатися, тим самим перешкоджаючи руху крісла вперед. Якщо ці деталі вже виконали свою функцію, то крісло перетворюється на марний каркас і його варто замінити.

8. Плазмова панель і відеопроектор

Плазмові панелі мають одну неприємну властивість - термін їхньої служби обмежений і картинка погіршується практично з того моменту, як її почали використовувати. Така покупка стане викинутими грошима. У відеопроекторів проблема майже така сама, але там хоча б можна замінити лампу. Але вартість цієї лампи зрівняється із вартістю всього відеопроектора.

Читайте також:

"Собаче життя": росіяни показали, як замерзає Росія взимку, поки Путін марно обстрілює ракетами Україну

Змокла Надя Дорофєєва показала, до чого її довів Михайло Кацурін: будь-яка б «потекла»

Наступ з Білорусі та ракетні атаки: військовий експерт розповів, що Росія готує для «подарунку» у річницю війни