Християни відзначають день Святого Миколая Чудотворця двічі на місяць - за юліанським календарем вже відзначили 6 грудня, а за григоріанським - 19 грудня.
Цього дня прийнято дітям класти подарунки під подушку за добрі справи. З віком усі розуміють, що Святий Миколай - фігура цілком реальна, але не чарівна, і всі подарунки залишили батьки, але ці теплі спогади і ця віра зберігається в серці кожного до самого кінця. При цьому ніхто не каже, що Святий Миколай не обдаровує дітей і людей, просто робить це іншим способом - через хороші зміни в житті.
Церква високо цінує особистість Святого, а тому в цей день не можна лаятись, сквернити, скаржитися, ображатися і ображати, працювати по дому та дозволяти поганим думкам огортати розум.
Варто приділити велику увагу подарункам для дітей. Багато батьків намагаються наперед дізнатися у дітей, про які подарунки вони мріють. Деякі пишуть листа Святому Миколаю, і батьки "відправляють" його.
За традицією на День Святого Миколая дарували медові прянички – миколайчики, у Голландії – льодяники та марципани, у Німеччині – кекси та пряники. Тому й у нас традиції щодо подарунків цього дня прийнято асоціювати із солодощами – мандаринами, шоколадками та цукерками. Приємним доповненням буде іграшка.
Святий Миколай дарував людям тільки найнеобхідніше, тож не варто купувати цього дня дорогі подарунки.
Масштабне позбавлення пенсій у грудні: ПФУ поставив жорсткі вимоги
Польща зібралася перекрити кордон із Україною
Лимон для схуднення не вранці, а перед сном: як правильно вживати, щоб кілограми танули
Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі
Також не можна дарувати нічого агресивного та злісного, наприклад, іграшкова зброя або гру-стрілялку.
Читайте також: