Ісландська Össur, що є світовим лідером виробництва протезів, повністю залишила російський ринок. При цьому компанія пішла з країни-агресора "англійською" - без офіційних заяв або сантиментів.

На сайті російського представництва повідомляється, що "прийом замовлень тимчасово неможливий", проте постачальник продуктів компанії "Метіз Ортопедія" підтвердив, що Össur таки остаточно вийшла з Росії. Тим часом у країні-агресорі скаржаться, що кількість споживачів протезів зростає через так звану "спецоперацію", а замінити вироби ісландської компанії китайськими та турецькими аналогами в деяких випадках просто неможливо.

Російський постачальник продуктів ісландської компанії "Метіз Ортопедія" заявив, що Össur "сказала поки що, і пішла з російського ринку". Тим часом, російські окупанти все частіше повертаються з України з ампутаційними травмами, а отримати якісні протези стає все складніше.

У той же час інша компанія-лідер галузі протезування, німецька Ottobock, оголосила про затримку постачання продукції в росію "на кілька місяців". До 24 лютого її товари імпортували до країни-агресора протягом двох – трьох тижнів.

При цьому, на запит журналістів до російського офісу Ottobock про причини затримок поставок, у компанії іронічно запитали: "А ви самі як думаєте, у чому причина?" Одна з клієнток "Салют Орто", офіційного рітейлера продуктів Ottobock в росії, заявила, що чекала на свій протез протягом майже шести місяців - з квітня до вересня цього року.

За словами учасників російського ринку протезування, Össur та Ottobock були найкращими міжнародними компаніями в галузі, представленими в Росії. Справа в тому, що китайські та турецькі аналоги мають найгіршу якість і підходять не всім – наприклад, викликають алергічні реакції.

Популярні новини зараз

На дорогах - зачистка: у Києві почали блокувати машини та виписувати штрафи

Яке церковне свято 11 квітня: що не можна робити сьогодні і як уберегти сім'ю від хвороб та лиха

Чи отримають пенсіонери виплати у квітні-2025: у ПФУ зробили заяву для українців

Зростання пенсій, обвал цін на ліки, масова мобілізація, заборона на риболовлю та лікарняні: квітень багато змінить

Показати ще