У Львові відбулася кумедна подія, яка насмішила користувачів Мережі.

Так, патрульна поліція зупинила авто, а водій, який був у нетверезому стані, пред'явив патрульним ковбасу замість посвідчення водія, повідомляє пресслужба Патрульної поліції Львівщини.

Інцидент стався ввечері, 5 квітня, у Львові на вулиці Юрія Липи. Патрульні зупинили водія автомобіля ВАЗ 2106 та попросили його показати посвідчення водія, однак він був у нетверезому стані та вирішив надати нарізану ковбасу. Після цього він її поклав у гаманець. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Львівщини.

За кермом автомобіля перебував 52-річний львів'янин. Він заперечив, що вживав алкоголь, але пройти перевірку на тверезість відмовився. Це не захотів робити як місці за допомогою приладу Drager, так і у медичному закладі. При цьому, пояснив свою відмову тим, що боїться захворіти на коронавірус.

На водія склали постанову за порушення ПДР та протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП.

Раніше Hyser писав про те, що під Києвом сталася серйозна ДТП із фурою і всьому виною алкоголь.

Популярні новини зараз

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

Внучка известного мольфара рассказала о новом страшном Майдане в Украине

Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости

Показати ще

Також Hyser повідомляв, що в уряді нещодавно значно посилили відповідальність за порушення правил дорожнього руху, особливо сильно зросли штрафи за водіння в нетверезому вигляді.

Нагадаємо, що двоє молодих автолюбителів з Вінницької області придбали за копійки" Запорожець " і перетворили його в унікальний кабріолет, який вразив мережу.