Стало відомо, що 3 жовтня організатори конкурсу "Міс Львів" офіційно заявили про позбавлення титулу "Міс Львів 2018" Наталію Болюх – дівчину з Борислава, яка уже декілька років мешкає у Москві та дружить з росіянами, що відкрито підтримують війну проти України.
Згідно з процедурою, титул "Міс Львів 2018" тепер переходить до тодішньої першої віце-міс Наталії Оверчук.
Тепер дівчина не має права згадувати про те, що їй вручили корону на сцені Львівської опери. Також їй заборонені будь-які офіційні та неофіційні згадування титулу організаційного комітету, самого конкурсу в усних виступах, друкованих виданнях, соціальних мережах та телевізійних трансляціях.
“Вперше за всю історію проєкту ми відкликаємо титул у Наталії Болюх і позбавляємо її права називати себе "Міс Львів", видаляємо її з історії конкурсу. З цього моменту й назавжди ми не маємо до неї відношення і не будемо мати”, – зазначила президентка соціального проєкту Валерія Никифорець.
Читайте також:
Олена Тополя злив відео – це далеко не все: фронтмен "Антитіла" Тарас Тополя став наступним
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Будуть великі неприємності: названі три знаки зодіаку, яким не пощастить у вересні
Що пророкувала Ліна Костенко про Україну: "Приходжу до живих, і згадую про мертвих". Їй виповнився 91 рік
І тут усіх обдурили: у мережі розсекретили правду про концерт на Червоній площі. Позорище
