Українська телеведуча Катя Осадча невтішно висловилася на адресу російських артистів, які підтримують окупацію міст України – Донецька, Луганська, Запоріжжя та Херсона.
На своїй сторінці в Instagram вона показала банер, який окупанти розмістили біля Кремля перед "святковим" концертом на честь окупації вищезгаданих міст.
«Чим можна сюди влупити?
Також телеведуча побажала Володимиру Путіну та всім росіянам горіти у пеклі за те, що вони зробили з Україною.
"Українці у Запоріжжі та ще багатьох містах та селах України, які навіть не окуповані, виходячи з папірця маразматика, вже живуть у Росії. А чого тільки Запоріжжя? Чого не Київ одразу приєднати до болот, чи це наступним документом? Горіть, тварини, все і пеклі. Всі", - додала Осадча.
Читайте також:
Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Що про вас розповість положення Марса в натальній карті: це те, про що дуже важливо знати
Що пророкувала Ліна Костенко про Україну: "Приходжу до живих, і згадую про мертвих". Їй виповнився 91 рік
Катя Осадча звернулася до українців: допоможіть знайти людей, що зникли. Покажіть це всім
