Українська телеведуча Катя Осадча невтішно висловилася на адресу російських артистів, які підтримують окупацію міст України – Донецька, Луганська, Запоріжжя та Херсона.

На своїй сторінці в Instagram вона показала банер, який окупанти розмістили біля Кремля перед "святковим" концертом на честь окупації вищезгаданих міст.

«Чим можна сюди влупити?

Також телеведуча побажала Володимиру Путіну та всім росіянам горіти у пеклі за те, що вони зробили з Україною.

"Українці у Запоріжжі та ще багатьох містах та селах України, які навіть не окуповані, виходячи з папірця маразматика, вже живуть у Росії. А чого тільки Запоріжжя? Чого не Київ одразу приєднати до болот, чи це наступним документом? Горіть, тварини, все і пеклі. Всі", - додала Осадча.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Що про вас розповість положення Марса в натальній карті: це те, про що дуже важливо знати

Що пророкувала Ліна Костенко про Україну: "Приходжу до живих, і згадую про мертвих". Їй виповнився 91 рік

Показати ще

Катя Осадча звернулася до українців: допоможіть знайти людей, що зникли. Покажіть це всім

"Боже, як пережити все це": Катя Осадча не стримала емоцій, побачивши дівчинку Віру з написами на спині