Російські окупанти та колаборанти спішно їдуть із окупованого Сватового Луганської області.

Про це повідомив пропагандистський "військор" Кирило Імашев.

За його словами, на виїзді з міста сформували колону з цивільних автомобілів "людей, які евакуюються із міста", тобто зрадників, які пішли на співпрацю із ворогом. Схоже, окупанти вже готові до звільнення Сватова, адже прогнозують "репресії" найближчим часом.

"Очевидно, що зараз почнуться репресії. Наші війська вже покинули місто. Усіх, хто хоч якось співпрацював з "адміністрацією", хоча б поаплодував на проросійському мітингу, будуть піддані репресіям. Їм страшно, вони залишають місто у бік Росії та "Л /ДНР". Така ситуація", - заявив пропагандист.

На кадрах видно, як десятки автомобілів їдуть на виїзд із міста. Військових на відео не видно.

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Як зрозуміти, що вам продають домашню картоплю, якою можна отруїтися: важливі поради

Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують

Показати ще