У ніч проти четверга, 8 вересня, у російському Білгороді стався вибух на місцевій електропідстанції. Причина вибуху невідома.
Про це повідомляють у соцмережах місцеві жителі, публікуючи відео, на яких чітко видно, як щось яскраво палає.
Містяни також пишуть у місцевих Telegram-каналах, що в деяких районах немає води та стільникового зв'язку.
Журналісти вже зв'язалися із представниками контакт-центру "Россети Центр", де їм пояснили, що на підстанції у Білгороді сталася аварія. Саме тому понад десяток міських вулиць та кілька селищ у Білгородському районі виявилися знеструмленими.
Перша офіційна інформація про причини нічної НП на підстанції прозвучала від заступника губернатора з ЖКГ Костянтина Полежаєва.
"Внаслідок короткого замикання на секції шин 10кв, о 00:40 сталося аварійне відключення обладнання на підстанції 110 кВ "Південна", внаслідок чого було частково обмежено електропостачання споживачів у районі Харківської гори", - заявив він.
Олена Тополя злив відео – це далеко не все: фронтмен "Антитіла" Тарас Тополя став наступним
Гола Леся Нікітюк показала все, що приховано: "Нехай побачать"
Як зрозуміти, що вам продають домашню картоплю, якою можна отруїтися: важливі поради
Ви забудете про жуків та інших шкідників: полийте цими простими засобами малину та ягоди вас здивують
А поки при владі свої причини НП, люди діляться своїми версіями. По одній із них невідомі підірвали підстанцію біля військкомату на Князя Трубетського.
Читайте також:
"Миші всі погризли": Жданов розповів, чому російські ракети почали прилітати російськими містами
У Польщі вже офіційно заявили про загрозу воєнного конфлікту з Росією
