У деяких телефонах "яблучної лінійки" можуть зникнути відсіки для SIM-карток, зокрема йдеться про моделі iPhone 14.
Як повідомляє УНІАН , про це розповів журналіст Марк Гурман у своїй замітці у Bloomberg.
Замість слота буде впроваджено технологію eSIM, яка все частіше зустрічається у нових смартфонах. Гурман пише, що Apple ще більше стане розвивати eSIM і що компанія розглядала можливість відмови від фізичного слота для SIM-карт цього або наступного року для деяких моделей iPhone.
Зазначається, що звільнення від слота для SIM-карти може покращити водонепроникність і довговічність апарата, а також звільнити трохи простору всередині пристрою.
До речі, раніше була інформація, що новим айфонам дістанеться порт USB-C замість фірмового роз'єму Lightning. На думку журналіста, це було б логічно реалізувати спільно з відмовою від фізичного слота під сім-картки.
Читайте також:
Гола Олена Тополя у цікавих позах змусила відвисати щелепи: злив відео – було лише початком
Гола Леся Нікітюк показала все, що приховано: "Нехай побачать"
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Як зрозуміти, що вам продають домашню картоплю, якою можна отруїтися: важливі поради
Готуйте светри: в Україну йдуть перші заморозки. Коли чекати
Крах Росії: військову техніку вже продають в інтернеті За скільки можна купити гордість Путіна
Кара небесна: у Росії розпочнеться евакуація людей через потужний тайфун. Такого ще не було
