Російські окупанти, які прийшли з війною в Україну, поводяться гірше за фашистів. Українці жахаються від того, з яким цинізмом росіяни вбивають мирних мешканців та бомбардують міста.
При цьому люди, які застали Другу світову війну, зазначають, що путінські війська поводяться гірше за фашистів. Відео із розповіддю 92-річної українки опублікував у Telegram заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.
Жінка жахається від того, з якою жорстокістю і цинізмом російська окупаційна армія вбиває безневинних мирних жителів, у тому числі дітей.
"Мені вже 92 роки. Я пережила ту війну і цю. Такого страхіття ми тоді не бачили. Щоб так знущалися з людей, як зараз... Ми знаємо, що таке війна. Але такого безчинства, люди добрі, не було. Я щодня дивлюся телевізор і плачу... Ось так вбивати людей, так невинних діток, щоб так бомбити... Я не знаю, як його земля тримає", – говорить про російських окупантів жінка.
Читайте також:
Жданов: Україна, погодившись на перемир'я, отримає нову війну
Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги
Як зрозуміти, що вам продають домашню картоплю, якою можна отруїтися: важливі поради
Внучка известного мольфара рассказала о новом страшном Майдане в Украине
Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости
Путін наказав тиснути танками українських комбайнерів! Це гірше за Другу світову
Дикий ураган та потоп у Дніпрі: деревами знищувало машини та обривало балкони. Фото
