Ні для кого не секрет, що російська армія неодноразово завдавала ударів по цивільних об'єктах в Україні, ховаючись за знищенням "військових об'єктів". Водночас вони заздалегідь оголошують про свої удари по українських цивільних об'єктах, обґрунтовуючи це "демілітаризацією та денацифікацією". Стало відомо про чергову ціль окупантів.

Так, прес-служба армії РФ оприлюднила інформацію про те, що в Запорізькому центрі дитячої творчості їх розвідка «виявила» склад боєприпасів, і саме там українські військові розгорнули опорний пункт.

Дослівно: «У Запоріжжі, в будівлі міського Палацу дитячої творчості (Запорізька площа), націоналісти розгорнули опорний пункт, обладнали склад зброї та боєприпасів.

А по периметру закладу і на верхніх поверхах довколишніх житлових будинків були оголені вогневі та снайперські точки».

Читайте також:

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

Внучка известного мольфара рассказала о новом страшном Майдане в Украине

Показати ще

З дна було піднято великий десантний корабель РФ, який був потоплений Збройними силами України. Фото.

Просто блискуче: окупанти перестріляли один одного. Серйозні втрати.

Гордість Путіна: у мережі з'явилося відео знищення російського "Панцир-С1".