Мелітополь від 26 лютого окупований Росією. Загарбники розвісили прапори РФ в місті, а також відкрито займаються грабунком, вивозячи овочі, зерно і метал. Більше того, в одному з сіл російські військові заявили, що готові викупити всю черешню по 10 гривень і не більше. Українські фермери на такі "вигідні умови" погодилися, але приготували окупантам незвичайний сюрприз в якості бонусу.
Стало відомо, що українські фермери в Мелітополі віддали російським військовим отруєну черешню. Жителі міста чинять опір окупантам.
Про це передавати Мелітопольський міський голова Іван Федоров в ефірі онлайн-марафону.
За його словами, 99% громадян чинять опір окупаційній владі.
Читайте також:
На мільярд доларів: Байден поговорив із Зеленським і виділив нові озброєння для ЗСУ.
«Великі надії зазнали поразки»: у Раді прокоментували корупцію всередині БЕБ
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости
Росія нарощує кількість своїх військ на території України.
Названо два міста, на які можуть рушити війська РФ після Донбасу.
