У селі Демидів на Київщині внаслідок підриву шлюзів на дамбі через річку Ірпінь ще на початку повномасштабної війни вода вийшла з берегів і підтопила десятки будинків.

Про це передавати голова Київської ОДА Олексій Кулеба.

Підрив дамби призвів до виходу річки Ірпінь з берегів, через що зараз близько 50 будинків у селі Демидів на Київщині залишаються підтопленими.

У зв'язку з цим Київська ОДА провела виїзну нараду, в якій брали участь жителі Демидова. Вони з розумінням ставляться до ситуації, а за словами Кулеби, адміністрація докладає всіх зусиль для вирішення проблеми.

Підрив шлюзів на дамбі через річку Ірпінь був необхідний для зупинки російського окупаційного війська по дорозі до Києва, і таке рішення було вдалим, оскільки це значно ускладнило просування окупантів у бік столиці України.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Добрый дед Вова: в сети показали, как будет выглядеть Зеленский в старости

Показати ще

ЗСУ завдали потужного контрудару на Луганщині: росіяни тікають у паніці або згоряють.

Переселенців попередили: деякі виплати будуть скасовані.

ЗСУ" підсмажили "хвалений КамАЗ"Тайфун". Він був забитий ворожими солдатами.