Стало відомо, що влада Білорусі обмежила доступ і призупинила видачу перепусток в прикордонну смугу на території трьох районів Гомельської області, які межують з Україною. Про це напередодні ввечері повідомив прикордонний комітет Білорусі в Telegram.

"З метою забезпечення прикордонної безпеки з 1 червня 2022 р.по 31 Серпня 2022 р. тимчасово обмежується в'їзд (вхід), тимчасове перебування громадян у прикордонній смузі на території Брагінського, Лоєвського та Хойницького районів Гомельської області", – йдеться в повідомленні.

Хойницький і Брагінський райони Білорусі межують з Київською областю, а Лоєвський – з Чернігівською областю.

Зазначається, що обмеження «не поширюються на осіб, які виконують трудові (службові) обов'язки, беруть участь у заходах з охорони державного кордону на зазначеній території».

Читайте також:

Путін відправляє в Україну "батальйон смертників". Інших варіантів немає.

Дуель у небі: український пілот на МіГ-29 збив росіянина на Су-35.

Популярні новини зараз

«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман

Адже ви про це не знали: скільки зберігаються миті яйця і чи потрібно їх мити

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

Комуналка як у Британії: українцям показали, на скільки зросли тарифи

Показати ще

Зеленський терміново звернувся до миру. Готуємося до удару тактичною ядерною зброєю.