Сьогодні, 24 травня, позаду вже 3 місяці повномасштабної російсько-української війни. І це при тому, що росіяни планували всього лише за 3 дні взяти Київ і огорнути триколором майже всі українські області. Ось тільки Путін не прорахував, так як навіть не підозрював, що українці будуть чинити такий опір. Але, для російської пропаганди у Шойгу знайшлася більш цікава версія чому війна йде так довго.

Так, пропагандистське видання РИА "Новости" написало 24 Травня, що Росія свідомо уповільнює темп спецоперації на Україні заради евакуації мирних жителів.

Виявляється, таку заяву зробив Міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу на засіданні Ради глав Міноборони ОДКБ.

"Для виходу жителів з оточених населених пунктів оголошуються режими тиші і створюються гуманітарні коридори. Безумовно, це уповільнює темпи наступу, але робиться це свідомо, щоб уникнути жертв серед мирного населення", - сказав глава Міноборони.

Шойгу підкреслив, що російські військові, на відміну від українських, не завдають ударів по цивільній інфраструктурі, де можуть перебувати мирні жителі. За його словами, виявлені вогневі позиції і військові об'єкти противника уражаються високоточною зброєю.

Разом з цим глава оборонного відомства зазначив, що чисельність іноземних найманців на Україні перевищила позначку в шість тисяч осіб, оскільки країни Заходу збільшили поставки зброї і направили додаткових співробітників ПВК.

Популярні новини зараз

Транзит для путінських олігархів та «схованка» на Крюківському вагонобудівному: нардепи вимагають жорстких санкцій проти Олега Осіновського

Холодильник, телефон і телевізор: що НЕ мають права конфісковувати у 2026 році за борги

Адже ви про це не знали: скільки зберігаються миті яйця і чи потрібно їх мити

Комуналка як у Британії: українцям показали, на скільки зросли тарифи

Показати ще

Читайте також: