США мають намір за допомогою нової порції санкцій в буквальному сенсі розвалити оборонний комплекс Росії.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив заступник міністра фінансів США Уоллі Адейемо.

"Незважаючи на те, що ми продовжуємо застосовувати жорсткі фінансові санкції проти РФ і її ключових фінансових установ, наступний етап нашої роботи буде в тому, щоб розвалити російську військову машину, шматок за шматком, руйнуючи їх ВПК і ланцюги його поставок", - говорить Адеймо.

За його словами, США збираються запобігти можливості відновлення Росією своїх сил.

"Щоб цього не сталося, ми надалі намагаємося використовувати санкції та експортні обмеження, позбавити Росію критично необхідних ресурсів і орієнтуємося на такі ключові сектори як аерокосмічна галузь, Електроніка та інші, пов'язані з оборонним сектором", - зазначив представник американського Мінфіну.

Раніше повідомлялося, що Росію чекає історичний крах, москвичів вже попередили, що 200 тисяч людей опиняться на вулиці.

Популярні новини зараз

Олена Тополя злив відео – це далеко не все: фронтмен "Антитіла" Тарас Тополя став наступним

Адже не всі про це знають: чи потрібно насправді перевертати банки під час консервації

"Думали, що за це нічого не буде": українцям розповіли, через кого повернули відключення світла за борги

"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні

Показати ще

Також ми повідомляли, що росіяни несуть небувалі втрати. "У нас дикі втрати, нас не залишилося": перехоплення розмови російських військ. Їм кінець.

Тим часом у Лукашенка погрожують Польщі, Латвії та Литві вибухами і руйнуваннями.