Адвокат черкаських ветеранів Олега Довбиша та Дмитра Кухарчука висловився щодо перенесення розгляду апеляційних скарг. Детальніше про це розповіли представники Нацкорпусу на своєму офіційному сайті.

Як зазначається на сайті, вчора Апеляційний суд Києва не розглянув апеляцію щодо справ Кухарчука і Довбиша, а наступне судове засідання призначили на 5 жовтня. «За словами одного з адвокатів хлопців Едуарда Вербінця, такі дії спрямовані на затягування справи та продовження незаконного тримання Кухарчука та Довбиша під вартою», - повідомляють представники Нацкорпусу.

Також на сайті розповідається, що судове засідання не відбулося з тієї причини, що звинувачених черкаських ветеранів залишили в СІЗО і не влаштували навіть відеозв’язок.

Водночас адвокат зайнявся справою кандидата у народні депутати від Нацкорпусу. «Едуард Вербінець повідомив, що подав клопотання про можливість оформити нотаріальну довіреність на представництво інтересів Кухарчука», - розповідається на сайті. Тим не менш, адвокат зазначив, що його клопотання досі не задовольнили.

Як повідомляв Hyser, дата розгляду апеляцій щодо справ черкаських ветеранів змінилася.

Також Hyser писав про те, що Нацкорпус закликав українців виказати своє невдоволення продовженням арешту Величка.

Популярні новини зараз

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

Цю помилку роблять у кожній квартирі: чому холодильник не можна ставити впритул до стіни

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні

Показати ще