Чергову партію генераторів волонтери передали 81 окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ. Про це повідомив керівник волонтерського штабу Артур Палатний.

«Українська команда» продовжує посилювати енергонезалежність наших захисників. Чергову партію генераторів передали 81 аеромобільній Слобожанській бригаді ДШВ», - повідомив Артур Палатний.

Він зазначив, що генератори посилять спроможності бригади та допоможуть зберегти життя бійців.

«Ці хлопці боронили Сумщину, Луганщину, Харківщину. І сьогодні б’ють ворога по всій лінії фронту. Вірю, що наша допомога посилить бойові спроможності бригади і збереже життя цих героїчних хлопців», - зазначив Артур Палатний.

Десантники подякували волонтерам і всім українцям, які допомагають ЗСУ.

«Дякуємо волонтерам і всім людям, які донатять, допомагають Збройним силам України. Без тилу не було б нас», - сказав представник 81 бригади ДШВ.

Популярні новини зараз

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

У СРСР довго ламали голову: чому в європейських машинах праве дзеркало було менше за ліве

Його називали "вузькоокий": як виглядає рідкісний ЗАЗ з японською начинкою та незвичайними фарами

Ви дуже здивуєтеся: як за допомогою часникового лушпиння надовго зберегти помідори та огірки свіжими

Показати ще

Раніше повідомлялося, що з початку повномасштабного вторгнення «Українська команда» передала на фронт 4000 дронів, сотні зарядних станцій та генераторів, понад 100 автомобілів та інше. Загалом військові та цивільні отримали від «Української команди» понад 1845 тонн допомоги вартістю майже пів мільярда гривень.