Про це він повідомив у Telegram-каналі.

«Сьогодні на початку засідання Київради вручив нагороди від столиці 11-ти військовослужбовцям 1-го корпусу «Азов» Національної гвардії України – відзнаки «Знак пошани» та медалі «Честь. Слава. Держава», - повідомив Віталій Кличко.

Мер подякував воїнам за героїзм та захист.

«Військові щодня виконують бойові завдання, ризикуючи життям заради того, щоб Україна була вільною та демократичною. Продовжують битися за наше європейське майбутнє! Дякуємо захисникам та захисницям за їх звитягу і героїзм! Та шануємо памʼять і подвиг полеглих Героїв», - підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко зустрівся з бійцями Нацгвардії та представниками військових навчальних закладів і вручив їм нагороди від столиці.

Як відомо, 26 березня в Україні відзначається День Національної гвардії.

Популярні новини зараз

Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили

У СРСР довго ламали голову: чому в європейських машинах праве дзеркало було менше за ліве

Від такої страви неможливо відірватися: рецепт качиних шлуночків єврейською

Показати ще