На своєму офіційному сайті представники Національного Корпусу розповіли про протест проти репресивної політики влади щодо патріотів та ветеранів. Зокрема, йдеться про акцію підтримки Олега Довбиша та Дмитра Кухарчука, яка пройшла у Черкасах 18 вересня.

Як зазначається на сайті, кремлівські агенти та колаборанти за свою антиукраїнську позицію та злочини проти держави щонайбільше змушені відбувати домашній арешт у гарних умовах, поки триває слідство, або й узагалі не отримують жодного покарання.

Натомість патріотам та ветеранам, підкреслено у публікації, доводиться набагато важче, вони попадають під репресії влади: «За сфабрикованою справою через участь в акції за ґратами зараз перебувають черкаські ветерани Дмитро Кухарчук та Олег Довбиш».

Цю ситуацію прокоментував очільник Нацкорпусу Андрій Білецький: «Справжні злодії та колаборанти перебувають на волі, а те, що зараз відбувається з ветеранами, є повним свавіллям і тотальною несправедливістю». Також на акції протесту націоналіст заявив, що потрібно вести боротьбу за кожен шмат української землі та кожного репресованого українця. Він підкреслив, що Кухарчук і Довбиш поплатилися не за злочини, а за проукраїнську позицію та незгоду з тим, яку політику українська влада веде на фронті.

Як повідомляв Hyser, Білецький заявив, що до наступу РФ потрібно готуватися.

Також Hyser писав про те, що Білецький пояснив, за якою тактикою тепер РФ воює на Донбасі.

Популярні новини зараз

«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман

Цю помилку роблять у кожній квартирі: чому холодильник не можна ставити впритул до стіни

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії

Показати ще