Про те, що українська влада поставила перед собою завдання знищити Кримський міст уже 2024 року, знає кожен. Ще б пак, без цього не можна буде звільнити тимчасово окупований росіянами Крим, адже цей міст є ланцюгом поставок для окупаційних військ. Не дивно, що росіяни намагаються охороняти незаконне будівництво з усіх боків та всіма можливими засобами.
Так, відомо, що з обох боків Кримського мосту російські загарбники розставили бонові загородження, щоби до мосту не змогли дістатися українські морські дрони.
Крім того, нещодавно Telegram-канал "Кримський вітер" опублікував фотографії, на яких видно розміщення зенітно-ракетного гарматного комплексу (ЗРПК) "Панцир-С1" безпосередньо на Керченському мосту.
За твердженнями Міноборони Росії, самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1" може виявити 30 видів цілей та вести вогонь одночасно по чотирьох.
Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко прокоментував цю ситуацію та звернув увагу на кілька цікавих аспектів.
Це може вказувати на те, що російська оборонна промисловість не може компенсувати втрати та задовольнити всі потреби своєї армії.
Поблажкам кінець: борги за комунальні послуги обернуться нічним кошмаром
Водій, який ударив Тоню Матвієнко, може понести кримінальну відповідальність: що йому загрожує
Чужих грошей не буває: в Україні обговорюють скасування банківської таємниці, що потрібно знати власникам карток
Злата Огнєвіч показала весілля з відомим співаком, Решетній привітав: "Вже не Холостячка"
"Тепер, ось, "охороняє" Керченський міст... А що, окрім виставкових екземплярів, інші "панцирі" закінчилися? Ні, не закінчилися. Не може закінчитися те, виробництво чого є. Але те, що РВВ не можуть своїм виробництвом". компенсувати втрати та повністю закрити потреби - факт," - зазначив експерт.
Читайте також:
Лікарі безсилі: Путін не зміг без папірця згадати назву Курської області