Майже рік триває російсько-українська війна. По суті це практично Третя світова війна, коли з одного боку стоїть велика росія з її імперіалізмом і фашизмом, а з іншого - весь цивілізований світ, який виступає за свободу, закони та міжнародне співробітництво. Ось тільки гинуть мирні українці та українські воїни, які несуть на собі хрест визволителів від російських загарбників.
З кожним місяцем кількість мобілізованих українців, а також тих, хто планує піти на фронт добровольцем, збільшується. Справжні чоловіки не можуть стояти осторонь, поки їхня родина та Батьківщина в небезпеці. Проте не всі родичі українських воїнів знають про те, які документи мають бути у сім'ї військових, які пішли захищати нашу державу від загарбників.
Докладніше про це інформує сайт finance.ua, посилаючись на публікацію уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця в мережі Telegram.
«Нагадую перелік даних, якими мають володіти сім'ї тих, хто пішов захищати нашу землю від окупантів. Володіння цими даними допоможе сім'ї у критичних ситуаціях, які можуть виникнути» , – уточнює Лубинець.
Чиновник стверджує, що сім'я повинна мати при собі такі дані:
- прізвище, ім'я та по батькові військовослужбовця;
- дата народження;
- копію паспорта громадянина України;
- контактні дані місця постійної дислокації військової частини;
- контактні дані військкомату, з якого було мобілізовано захисника;
- назву та номер військової частини або підрозділу проходження служби;
- посада, звання військово-облікової спеціальності (якщо відомо).
Крім іншого, допоможе ще й наступна інформація:
- особистий номер (індивідуальний податковий номер), номер військового квитка або тимчасового військового квитка (відсканована копія) або жетон;
- ПІБ та контакти товаришів по службі, побратимів;
- ПІБ, контакти безпосереднього командира;
- ПІБ, контакти командира частини;
- телефон гарячої лінії частини, бригади, угруповання.
«Якщо ж ви не маєте жодних даних із переліку, дізнайтеся при нагоді у Захисника» , — резюмував Лубинець.
Читайте також: