Банки України запустили нову послугу. Тепер зняти гроші з карти можна в торгових точках вашого міста. Правда, є деякі нюанси і обмеження.
ФОПи та інші торгові точки можуть працювати «банкоматом». В Україні з'явилася послуга, завдяки якій власник банківської карти може зняти готівку в торговій точці. Для цього ФОП або інший власник бізнесу повинен укласти договір з банком-еквайером, що надає йому реєстратор розрахункових операцій (РРО).
Банки-еквайєри не беруть спеціальних комісій з підприємця за таку послугу, однак якщо банк стягує комісію за зняття готівки в банкоматі, то така ж комісія буде знята і при отриманні грошей в торговій точці. А ось власник бізнесу ніякої вигоди з такої операції мати не буде. Банками не передбачено ні винагороди за таку послугу, ні умов, що клієнт повинен придбати щось в торговій точці, де знімає готівку.
Послугу зняття готівки в торгових точках надають Приватбанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк. Що стосується інших банків, то цю інформацію потрібно уточнити у вашого оператора.
У торговій точці зняти готівкою можна не більше 500 гривень. Цей ліміт не закріплений законодавчо, але встановлений банками. Повідомляється, що в майбутньому ліміт може бути переглянутий і збільшений, якщо на цю послугу буде попит. Однак, за оцінками експертів, ліміт не вийде за межі "кишенькових грошей".
З недавніх пір підключити послугу можуть і ті підприємці, які мають тільки програмне РРО (ПРРО) – раніше видавати готівку міг тільки магазин з "Залізною касою".
Народилася красивою, але... Раміна Есхакзай розповіла, чи робила щось зі своїм обличчям
Тіна Кароль не змогла обійтися без Світлани Лободи на концерті: "Хто така?.. Краще співатиму"
Огірки будуть ніжними та смачними: як молоко допоможе отримати ідеальний урожай
У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки
Чи чули ви про таку послугу і чи плануєте нею користуватися?
Як повідомлялося раніше, НБУ зробило заяву. Українців попередили про введення нових правил переказу грошових коштів з картки на картку.
Hyser також писав, що Райффайзен Банк Аваль змінив назву. Що сталося і що робити власникам карт цього банку?