Виявляється, вулична кава в літній період може принести шкоду вашому здоров'ю. Як відрізнити смачний і якісний напій від потенційно небезпечного для вашого здоров'я? Про це читайте нижче.

Кава - світовий лідер серед вуличних напоїв. Вона популярна як взимку, так і влітку, коли так приємно випити ковток айс-кави. Але і традиційне еспресо не здає своїх позицій, що вже говорити про латте або капучино. Однак в літній період з вибором вуличної кави варто бути гранично уважними.

Природно, віддати перевагу варто напою з натуральних зерен. Розчинна кава шкідлива для здоров'я в будь-який час року. Про це знає кожен.

Другий важливий момент - тара, в якій вам подають каву. Стаканчик ні в якому разі не повинен бути пластиковим, адже пластикова тара не призначена для високих температур.

Якщо ви віддаєте перевагу каві з молоком, зверніть увагу, де бариста зберігає молочний продукт. Молоко необхідно зберігати в холодильнику, а не «під рукою».

"Ультрапастеризоване молоко після відкриття, порушення герметичності, необхідно зберігати в охолоджених умовах. Там можуть не розвиватися молочнокислі бактерії, але будуть розвиватися ті, які потраплять з повітря, тому потенційно воно може прогоркнути і стати небезпечним", - зазначає експерт.

Популярні новини зараз

Якщо ви досить розумні, то ви зробите це: навіщо садівники обв'язують дерева колготками

Володимир Зеленський відреагував на заяви російського диктатора: "Путін бреше, ми не вперше..."

У Софії Ротару з'явилися термінові справи в Москві: планує отримати щонайменше 500 тис. доларів

У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки

Показати ще

Особливу небезпеку несе айс-кава. Зіпсоване молоко в поєднанні з кавою і льодом – як бомба для вашого шлунка. Крім того, лікарі не радять вживати холодні напої з їжею, оскільки холодна рідина заважає травленню і продукти просто не засвоюються в організмі.

Айс-кава некорисна і з іншої причини. Різкий перепад температур між розпаленим тілом і холодним напоєм послаблює імунітет і завдає удару серцево-судинній системі.

Як повідомлялося раніше, лікарі пояснили, чим небезпечний міцний чай. А ви любите цей напій?

Hyser також писав, що фахівці назвали продукти, які підійдуть для нічного перекусу і не позначаться на талії. А ви вночі ходите до холодильника?