У МОЗ оновили протокол лікування ковида.
З квітня 2020 року в Україні вже діє сьоме оновлення протоколу лікування ковіда. Цього разу було прийнято рішення дозволити використовувати технічний кисень.
Про це на брифінгу в п'ятницю, 9 квітня, розповіла перший заступник Міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як.
"6 квітня наказом № 638 були затверджені зміни до протоколу лікування COVID-19. Що ж змінилося: додано Тоцилізумаб для лікування пацієнтів з критичним перебігом COVID-19, змінено режими дозування тоцилізумабу для пацієнтів з тяжким і критичним перебігом COVID-19. Рекомендована доза в протоколі зараз становить 8 мг на 1 кг одноразово замість дворазового введення по 400 мг в попередньому протоколі", - сказала Садов'як.
Чиновник зазначила, що ці зміни були внесені на підставі рекомендацій ВООЗ. Тому що на даний момент рівень захворюваності в Україні продовжує зростати. Тому потрібно вживати заходів. Багато експертів впевнені, що пік захворюваності буде в травні. Зараз поширення хвороби тільки набирає свої оберти.
"Нагадуємо, що пацієнтам з підозрою або підтвердженим COVID-19 з легким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати з профілактичною метою. Пацієнтам з COVID - 19 із середньотяжким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати без обґрунтованої клінічної підозри або підтвердження наявності бактеріальної інфекції", - додала Садов'як.
Якщо ви досить розумні, то ви зробите це: навіщо садівники обв'язують дерева колготками
Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис
Огірки будуть ніжними та смачними: як молоко допоможе отримати ідеальний урожай
Грошей потребувати не будете: знаки Зодіаку, яких Зелена Змі в 2025 році обдарує багатством
Використання технічного кисню підтвердив і міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Тому що цього вимагає ситуація. Адже багато лікарень просто вже заповнені і вільних ліжок немає.
Раніше Hyser писав про те, що влада хоче продовжити жорсткий карантин у Києві, названа нова дата.
Також писали, що Академія наук України дала свій прогноз щодо того, коли стабілізується ситуація з ковідом в Україні.
Нагадаємо, що "червона" зона тріщить, ще більше регіонів "закривають".