Станом на неділю, 24 жовтня, тільки чотири українські області залишилися в"жовтій" зоні - це Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська та Полтавська.
У "помаранчевій" зоні опинилися Київ, Волинська область, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, передавати пресслужба Міністерства охорони здоров'я.
У "червоній" зоні опинилися Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Херсонська області.
Як відомо, перші випадки коронавірусної інфекції були зафіксовані в китайському місті Ухань в кінці 2019 року. Вже в березні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію COVID-19.
В даний час в Україні діє адаптивний карантин, який уряд продовжив до 31 грудня поточного року включно.
Краще, ніж піца: рецепт новорічного салату "Зимовий" з куркою та ананасами
Борги за газ: чому вас можуть залишити без опалення взимку
Усюди сніг, дощ, морози та ожеледиця: погода вже завтра покаже свої ікла – прогноз на тиждень
Зниження призовного віку вже 18 років: Володимир Зеленський попередив на рахунок мобілізації
Залежно від епідобстановки області в нашій поділені на зони - "зелена", "жовта", "помаранчева" і "червона". Для кожної з них складені свої обмеження.
"Жовтою" Україна стала знову 23 вересня. До цього часу після третього спалаху захворювання країна була в "зеленій" зоні.
У "червону" зону 15 жовтня потрапила Херсонська область. До неї з 18 жовтня приєдналися Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області. З 23 жовтня в "червону" зону увійшла Сумська область.
Якщо влітку в нашій країні кожну добу медики фіксували близько 2 тисяч нових хворих кожну добу, то зараз показник становить близько 23 тисяч кожен день. Це найвищий показник з початку епідемії коронавірусу в Україні.
11 жовтня головний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що четверта хвиля ковіду почалася раніше, ніж прогнозували медики і пов'язана вона з мутацією вірусу.
Лікарі впевнені, що зупинити пандемію допоможе тільки вацинація, адже із загального числа госпіталізованих пацієнтів близько 98% були не щеплені.
Раніше Hyser писав про те, що настають кадрові "голодування" і проблеми з безробіттям в Україні.
Також Hyser повідомляв, що епідеміологи розповіли, чи варто чекати погіршення ситуації з коронавірусом у грудні.
Нагадаємо, що у МОЗ попередили українців про щорічну вакцинацію.