У НБУ розповіли, в якому випадку буде приватизований ПриватБанк.

Так, в НБУ визначили умову, при якій можлива приватизація Приватбанку. Там повідомили, що для початку варто визначити - це "хороший" або "поганий" банк.

Про це сказати заступник голови Нацбанку Юрій Гелетій в інтерв'ю РБК-Україна.

"Щодо Приватбанку, то можна буде вести розмову про якісь матеріальні ініціативи, коли буде прийнято рішення про його поділ на "хороший" і "поганий" банк - good and bad bank. Останній повинен абсорбувати всю проблематику поганого портфеля, NPL (рівень непрацюючих кредитів - Ред.) і т. д.",- каже Гелетій.

Також Юрій Гелетій розповів про те, що після приватизації ПриватБанк став приносити більше прибутку. Але є в цій історії і"ложка дьогтю". Вся справа в тому, що донині тривають судові розгляди між державою і колишніми власниками банку. Це все робить саму фінансову установу максимально непривабливою в очах інвесторів.

Як результат вони не готові вкладати додаткові інвестиції в розвиток Приватбанку. Ось тут і виникають проблеми. Тому найкращим рішенням для всіх буде припинення судових засідань. Але колишні власники не згодні з таким станом справ.

Популярні новини зараз

У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки

Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом

"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику

Віра Брежнєва одразу після потяга несподівано опинилася у Києві: українці шоковані

Показати ще

Юрій Гелетій додав, що зараз стоїть важливе завдання з відстоювання інтересів Приватбанку. Зокрема, інтересів держави щодо даної фінансової установи.

"Перш за все це стосується оскарження рішень про націоналізацію, визначення осіб, пов'язаних з банком, а також за процедурою bail-in (використовується для оздоровлення неплатоспроможного банку - ред.)",- пояснив Гелетій.

Раніше Hyser писав про те, що в Україні з'являться банкомати популярного банку.

Також писали, що в Ощадбанку масово закривають рахунки.

Нагадаємо, що у Приватбанку стали масово закривати картки клієнтів без попередження.