У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що субсидія розраховується на два періоди – опалювальний сезон і неопалювальний. Українцям вирішили розповісти, за який період будуть враховуватися доходи при оформленні субсидії.

Відповідну інформацію розмістили на сторінці «Главком»

Всім жителям України повідомили дуже важливу інформацію, яка стосується кожної сім'ї, яка розраховує на субсидію. Важливо знати, що українці, які хочуть повторно отримати субсидію на 2021-2022 роки, можуть не звертатися за допомогою в жовтні 2021 року. Це призначення здійснюватиметься самостійно органами соціального захисту населення України.

Міністерство соціальної політики підготувало дуже важливу інформацію, в якій йдеться про те, як будуть контролюватися доходи при розрахунку субсидії та її розмір.

Доходи українців будуть враховуватися за 3-4 квартали 2020 року. Це якщо субсидія була призначена в період неопалювального сезону. Якщо ж субсидія була оформлена в минулому році в період опалювального сезону, то доходи будуть враховуватися за 1-2 квартали 2021 року.

Якщо субсидія була нарахована українцю пенсійного віку з початку опалювального сезону, то вона буде враховуватися в розмірі його соціальної виплати за серпень місяць. Якщо ж субсидія була призначена в період неопалювального сезону, то доходи будуть враховуватися в розмірі виплати пенсії за березень місяць 2021 року.

Популярні новини зараз

Відключення світла завтра, 22 листопада: Укренерго озвучив графіки – заряджайте павербанки та ліхтарики

Відключення світла будуть довше: Укренерго терміново вводить жорсткі графіки – вже з сьогодні

Віра Брежнєва одразу після потяга несподівано опинилася у Києві: українці шоковані

Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."

Показати ще

Пенсіонери. Фото: скріншот YouTube-відео

Важливо зауважити, що розмір субсидії безпосередньо залежить від різниці комунальних послуг і норм з обсягами обов'язкових платежів.

Якщо ви знаєте дохід власної сім'ї, а саме всіх членів домогосподарства, то зможете самостійно вирахувати розмір обов'язкового платежу і приблизний розмір соціальної допомоги у вигляді субсидії.

Є норми, які передбачив Кабінет Міністрів України. Вони були встановлені в 2014 році в постанові № 409. Крім цього, важливо знати, що ще в 1998 році Кабінет Міністрів України підтвердив постанову № 1156, в якій йдеться про те, що розмір субсидії призначається кожній родині індивідуально.

Нагадаємо, що українцям повідомили, скільки доведеться платити за опалення.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українським пенсіонерам пообіцяли доплатити.