Українцям повідомили дуже важливу інформацію. Стало відомо, що останнім часом все частіше жителям України нараховують неіснуючі борги за газ.
Відповідну інформацію розмістили на порталі «obozrevatel»
Українцям розповіли про те, що все частіше в платіжках можна побачити «зайві» борги за блакитне паливо. Експерти розповіли, як можна перевірити свою заборгованість в режимі онлайн.
Відомо, що раніше дізнатися про свою заборгованість можна було тільки в спеціальному офісі і за номером телефону. Тепер же це можна зробити в будь-який час через Інтернет.
Потрібно підкреслити, що ніхто не застрахований від "зайвого" боргу за газ. Ці проблеми з'являються через те, що існують проблеми з показаннями лічильників на газ.
Щоб перевірити, чи є у вас борги за газ, необхідно зайти на сайт свого постачальника газу. Потім варто відкрити свій особистий кабінет на сайті, наприклад, «Нафтогазу». Після того, як ви отримаєте весь спектр доступу до свого особистого кабінету, ви зможете побачити свій особистий рахунок і його стан. Важливо підкреслити, що саме тут буде відображатися заборгованість, якщо вона у вас з'явилася.
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання
"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Заплатити за газ можна відразу через сайт, там вказана сума за доставку газу, і газу, як за сам товар, який ви витратили.
Важливо відзначити, що показники на газ потрібно вносити самостійно в особистому кабінеті. Якщо ви цього робити не будете, то суми за вживання газу будуть нараховуватися за спеціальними нормативами.
Якщо ви заплатите за газ тільки за цими автоматичними даними, то ви відразу ж можете отримати борг. Щоб це виправити, потрібно буде внести справжні показники з вашого лічильника.
Крім цього, борг може з'явитися, якщо ви, наприклад, поїхали кудись на місяць. Після того, як ви повернулися і захотіли внести показники на газ в особистому кабінеті і вказали точно таке ж число витраченого газу, як і минулого місяця, то система автоматично подумає, що ви не вносили ніяких показників. Таким чином складеться ситуація, про яку говорилося вище.
Нагадаємо, що українцям розповіли, чи подорожчає газ в цьому опалювальному сезоні.
Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли, якою буде ціна на газ цієї осені.