Олімпійські ігри в Токіо тільки почалися, а вже прославилися кількома скандалами. Так, за день до відкриття був звільнений режисер церемонії відкриття Кентаро Кобаясі за недоречне офіційне висміювання "болісних історичних фактів", а саме жарт про Голокост. Слідом за цим інцидентом в скандал потрапив через Україну телеканал Південної Кореї.
У п'ятницю, 23 липня, відбулася офіційна церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо (Японія). Трансляція цього важливого для всього світового співтовариства заходу велася по всьому світу, в тому числі і в Південній Кореї. Ось тільки телеканал MBC недоречно підібрав зображення для представлення України.
Так, під час виходу України на відкритті ОІ корейці показали фото Чорнобиля після катастрофи.
Дійсно, Чорнобиль це найтрагічніша сторінка української історії, адже катастрофа, що сталася 26 квітня 1986 року, вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і постраждалих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Про це варто пам'ятати, але використовувати для піару недоречно.
Також недоречні асоціації викликало подання атлетів з Гаїті, тому що канал нагадав про вбивство президента Жоневеля Мойза і про заворушення на вулицях країни. Крім того Сирію асоціювали з "громадянською війною, яка триває вже 10 років".
Відзначимо, що після шаленої хвилі критики в соціальних мережах телеканал визнав, що "для деяких історій були використані недоречні зображення і підписи".
Масштабне позбавлення пенсій у грудні: ПФУ поставив жорсткі вимоги
Польща зібралася перекрити кордон із Україною
Володимир Зеленський відреагував на заяви російського диктатора: "Путін бреше, ми не вперше..."
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
"Ми просимо вибачення у країн, зокрема в України, і у наших глядачів", - йдеться в повідомленні MBC.
Зазначимо, що креатив операторів південнокорейського телеканалу зрозуміти в цілому важко. Так, якщо для Італії було використано стереотипне зображення піци, а для Норвегії - лосося, то асоціації Румунії з Дракулою як мінімум дивне.
До слова, спортсменів Великобританії супроводжували фотографією королеви, а представників Сальвадору, де криптовалюта є законним платіжним засобом, – символом біткойнов.
Раніше Hyser писав про першій призерці України на Олімпіаді.
Також наш портал повідомляв що у Польщі через п'яну жінку розбився автобус з українцями.