Громадський активіст Валентин Гладких пояснив, чому історія із застіллям, яке очолив заступник голови КМДА Микола Поворозник, виглядає особливо цинічно і чому її просто так залишати не можна.

Вечірка поза містом: що сталося

Валентин Гладких відреагував на гучний скандал із посадовцями Київської міської адміністрації, які, за даними журналістів, у день жалоби організували застілля у Вишгороді.

"Не розумію обурення журналістів, адже день жалоби був оголошений у Києві, а у Вишгороді — ні. Саме тому ясновельможні пани і пані і влаштували вечірку саме там", — іронізує Гладких.

Однак далі він додає: питання не тільки у місці, а й у часі. Застілля проходило у робочий день і в робочий час.

Робоча нарада зі спиртним?

Гладких припускає, що чиновники можуть спробувати "відмазатися", заявивши, що взяли відгули, або взагалі представлять все як "виїзне засідання".

"У пляшках з-під віскі, мабуть, було ситро "Буратіно" або "Боржомі", — саркастично зазначає він.

Популярні новини зараз

ПФУ попередив пенсіонерів: стосується кожного, кому приходять пенсії на банківські картки

Віктор Павлік привітав старшого сина з 41-річчям та показав рідкісне сімейне фото

Довге життя за зірками: які знаки Зодіаку запрограмовані на довголіття

Катерина Полтавська зробила скандальну заяву про романи Христини Горняк з одруженими зірками

Показати ще

Але навіть за найкращих варіантів пояснень, ситуація виглядає вкрай непристойно і потребує службового розслідування, вважає активіст.

Чому відповідальні навряд чи понесуть покарання

Гладких нагадує: більшість із тих, хто засвітився на вечірці, за повідомленнями ЗМІ, уже є фігурантами різних кримінальних розслідувань — від корупції до службових зловживань.

"Тому сподіватися, що через застілля у день жалоби когось покарають — наївно. Максимум — догана чи позбавлення премії", — підкреслює він.

При цьому активіст наголошує: за такі речі чиновників мали б звільняти без вагань.

"Але їхнього безпосереднього керівника, очевидно, цілком влаштовують саме такі підлеглі", — підсумовує Валентин Гладких.

Ще одна історія про "бенкет під час чуми" в Україні викликає обурення, але чи буде покарання — велике питання. І поки кияни оплакують загиблих, у владних кабінетах знову розраховують, що все минеться саме собою.