Січень (з 26 грудня)
Українці зосередяться на відновленні інфраструктури, разом з цим відчуваючи обмеження та проблеми із доступом до комунікації. Людям, які працюю за допомогою інтернету чи діяльність яких пов'язана із обов'язковою наявністю електроенергії, рекомендується подумати про переїзд у регіони, де ситуація більш стабільна. Ймовірно, місце проживання доведеться змінювати неодноразово.
Також, є ймовірність того, що ворог активізується у тих напрямках, де цього вже не очікують і намагатиметься повернути раніше покинуті позиції.
Лютий (з 23 січня)
Протягом цього періоду можуть бути труднощі із підтримкою західних партнерів та забезпеченням. Не можна також відкидати і виявлення "скелетів" у власній шафі. Гуманітарні проблеми можуть стосуватися, як української сторони, так і ворожого боку – усі будуть прагнути позбавитися цього аспекту. Це може стосуватися продовольства, інфляційних процесів, дітей, полонених.
Лютий (після 19 числа) – березень
У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки
Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання
Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
У цей період висока ймовірність активізації бойових дій, внаслідок яких під ударом вчергове опиниться інфраструктура. Якість життя населення протягом місяця залежатиме від самоорганізації місцевої влади. Окрім цього, у лютому-березні можуть бути перші спроби досягнення певних домовленостей.
Читайте також:
Іменини 8 грудня: кого привітати з Днем ангела. Список жіночих і чоловічих імен
Український військовий льотчик назвав області, які ЗСУ можуть звільнити до Нового року
Буде не по-зимовому: синоптик попередив про зливах на Новий рік і Різдво