Ні для кого не секрет, що вулична злочинність вже давно освоїла ази хімії та фармацевтики — і тепер у ході не лише пам'ятний з 1990-х клофелін, а й інші препарати, за допомогою яких люди втрачають свідомість, а шахраї цим моментом користуються з корисними цілями .
Так, наприклад, у Києві судитимуть жінку, яку звинувачують у пограбуванні мешканця столиці. Зловмисниця представилася дизайнером, а потім підмішала потерпілому очні краплі у напій, а після того як він знепритомнів забрала гроші та майно на 175 тис. грн.
Про це повідомили у прес-службі Київської міської прокуратури. Обвинуваченій загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
"У травні 2022 року до міліції звернувся мешканець Оболонського району столиці із заявою про скоєння крадіжки з його квартири. Як виявилося, напередодні чоловік запросив до себе будинку дизайнера інтер'єру, який знайшов через інтернет. Перебуваючи у квартирі потерпілого, жінка непомітно для нього додала у склянку з напоєм очні краплі. Випивши напій, чоловік знепритомнів", – розповіли у прокуратурі.
Скориставшись безпорадним станом мешканця столиці, зловмисниця забрала речі, гроші та інше майно на суму 175 тисяч гривень, після чого втекла з місця злочину.
Підозрювану затримали протягом доби та вилучили частину викраденого майна. Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду сутнісно.
Навіть закупитись не вийде через дефіцит: який овоч злетів у ціні, а врожай був катастрофічним
Посипайте город спеціями і не знатимете горя: як дачники підвищують урожайність і чим
Найважливіші роки в житті: коли у кожного із знаків Зодіаку відбудеться переворот із ніг на голову
Гречка вже наздоганяє яйця, а от макарони дешевшають: скільки коштують крупи в середині листопада
До речі, як правило, у складі препаратів для очей присутні борна та соляна кислоти – вони безпечні при введенні у вічі, але отруйні при потраплянні всередину. Також зазначимо, що краплі очей не мають запаху і смаку, а тому жодна людина не може виявити їх у воді або будь-якому іншому напої.
Читайте також: