88-й день в Україні йде справжня війна і щодня по українцях б'ють ракетами. Як правило, в першу чергу противник намагається бити по складах паливно-мастильних матеріалів, залізничних сполученнях і дорогах і тільки потім починаються обстріли цивільної інфраструктури. От тільки в Україні російські окупанти знищують не військові об'єкти, а школи, лікарні та житлові будинки.

Так, за попередніми підрахунками Міністерства розвитку громад і територій України, за період з 24 лютого по 10 травня, російські окупанти пошкодили, зруйнували або захопили щонайменше 208 підприємств, 508 медустанов, 562 дитсадка, 295 мостів, 156 складів, 102 релігійних споруд, 83 адмінбудівлі, 27 нафтобаз і 12 цивільних аеропортів.

При цьому, за останніми оцінками аналітиків, через війну росіяни зруйнували або пошкодили 35,2 млн кв.м житлового фонду на $31 млрд. від руйнувань житлового фонду найбільше постраждали такі міста як Маріуполь, Харків, Чернігів, Суми і Рубіжне.

На думку заступника Міністра оборони Ганни Маляр, існують дві причини, чому російські окупанти обстрілюють цивільні об'єкти в Україні.

Так, в ефірі телеканалу "Рада" вона заявила, що причинами є недотримання правил і звичаїв війни, а також низький професіоналізм військових Кремля.

За її словами, часто ворог цілиться по військових об'єктах, але промазує і потрапляє в житлові будинки. При цьому Ганна Маляр не виключає, що російські військові обстрілюють мирні квартали цілеспрямовано.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський "пройшовся" по військовим: "Генерал, який не був у окопі - не генерал"

Їжте ці 8 продуктів і вічна молодість не буде дивом: як продовжити життя за допомогою їжі

Ектор Хіменес-Браво не зміг це приховати і засвітився одразу з чотирма: "Картина маслом"

Вже з 1 грудня правила мобілізації зміняться: що треба знати заброньованим українцям

Показати ще

Читайте також:

Замість кадирівців підуть вагнерівці: чого очікувати від нових варварів Путіна.

Історик розповів, що Путін терміново звернувся за допомогою до шаманів.

Кінець Путіну: США відправлять в Україну "зброю судного дня". Ось і почалося.